Nowoczesnych Sztuk Walki

ZWIĄZEK SPORTOWY

Get Adobe Flash player

SS2017 logo v1Zapraszamy grupy sportów i sztuk walki z całej Polski i nie tylko, do udziału w niewątpliwe w najciekawszym wydarzeniu Nowoczesnych Sztuk Walki w Polsce - Otwarte Mistrzostwa Polski Nowoczesnych Sztuk Walki SILESIA SAMURAI, pod patronatem Modern Fighting Rules Sport Federation, Polskiej Federacji KICKBOXINGU oraz Miasta RADLIN.

Zapamiętaj 25 - 26 marzec 2017 Radlin - Czekamy na Ciebie.

KOMUNIKAT  ZGŁOSZENIE  KATEGORIOŚWIADCZENIE ROZBICIA


 Jak co roku cały sztab organizacyjny dokłada wszelkich starań, aby turniej SILESIA SAMURAI był zorganizowany na najwyższym poziomie, aby wszystkie ekipy, Trenerzy, a przede wszystkim Zawodnicy, czuli się w Radlinie bardzo dobrze, bo przewodnim celem tych Mistrzostw jest to, aby każdy zawodnik SILESIA SAMURAI czuł się jak prawdziwy Wojownik.

Federacja MFR pragnie w 2017 roku zorganizować Mistrzostwa jak nigdy dotychczas. Dużo większe zainteresowanie nowych ekip (zarówno do walk jak i konkurencji technicznych), nowoczesne technologie i rozwiązania, nowe struktury w Federacji, ciągłe szkolenia Kadry oraz uniwersalne formuły Nowoczesnych Sztuk Walki z pewnością przyczynią się do osiągnięcia zamierzonego celu - czyli zadowolenia Ekip.

Oto kilka zalet tegorocznego turnieju:

- aż 4 konkurencje walk, w tym jedna (MFR Fighting) z nagrodami pieniężnymi,

- nagroda pieniężna dla najlepszego zawodnika Bitwy na Triki (800 zł) oraz Formy do muzyki z bronią (400 zł),

- nagrody rzeczowe (zabawki) dla najlepszych młodocianych zawodników,

- obiad dla wszystkich zawodników i Trenerów pierwszego dnia zawodów; napoje w oba dni Mistrzostw,

- unikatowe medale wykonane w technologi 3D, dyplom pamiątkowy dla wszystkich,

- przeszkolona Kadra Sędziowska przez Federację MFR oraz Polską Federację KICKBOXINGU (do Mistrzostw cykl aż 4 szkoleń teoretyczno - praktycznych, w tym komputerowy test sędziów na szybkość reakcji oraz test pisemny),

- nowy sprzęt turniejowy (specjalne stojaki do rozbić oraz urządzenie do laserowego pomiaru czasu w konkurencji Tor przeszkód),

- gościnność organizatora z której jesteśmy znani :-)

 

Zapraszamy również przy okazji wizyty w Radlinie, zapoznać się z naszym małym, pięknym Miastem i jego okolicami (centra rozrywki, parki wodne, restauracje i dyskoteki, park trampolin, ścianki wspinaczkowe, korty tenisowe, tężnia solankowa). To wszystko w pobliżu hali, w której odbywać się będą Mistrzostwa Polski.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą udziału w zawodach dla Trenerów (im więcej zawodników Klub przywiezie, tym większą prowizję otrzymuje Lider).

Nie zwlekajcie zbyt długo, zachęcam do wstępnego potwierdzenia obecności Waszej Wspanialej Ekipy.

 

KOMUNIKAT  ZGŁOSZENIE  TABELA KATEGORII OŚWIADCZENIE

Więcej INFO na naszym FB/modernfightingrules w zakładce Wydarzenia.

Załączniki:
Pobierz plik (lista_klubowa.xls)Klubowa lista startowa[ ]31 kB

Ciekawostka

Wzrost:
Cm
Waga:
Kg
Twój Index masy ciała:
0
body mass index joomla